Állásajánlat

A Strigonium Zrt. munkatársat keres!

Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Cégek teljes körű könyvelése
- Havi, negyedéves, éves kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások, beszámolók előkészítése, elkészítése. Egyéb jelentések, statisztikák készítése
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatoknál
- Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Előnyt jelent:
- Bérszámfejtésben és munkaügyben szerzett tapasztalat
- Novitax program ismerete

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői szakirányú végzettség (vállalkozási szakon), PM regisztráció
- Minimum 3 - 5 év szakmai gyakorlat
- Jó problémamegoldó képesség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
- Releváns számviteli és adótörvények ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem- Béren kívüli juttatások
- Utazási költségtérítés
- Szükség esetén szolgálati lakás biztosítása
- Továbbképzési lehetőségek

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével az alábbi címen lehet: igazgato@strigonium.hu

Eladó vagy kiadó ingatlanok