Állásajánlat

A Gran Parkoló Kft. munkatársat keres!

A Gran Parkoló Kft. munkatársat keres

parkoló ellenőr, karbantartó

munkakörbe.

Feladatok:

-          Esztergom Város fizető parkoló területén várakozó gépjárművek ellenőrzése

-          Érvényes várakozási bizonylat hiányában pótdíj kiszabása

-          A társaság tulajdonában álló parkoló automaták, és egyéb eszközök karbantartása, állagmegóvási munkálatainak elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          B kategóriás jogosítvány

-          Okos telefon (PDA) felhasználói ismeret

-          jó kommunikációs képesség

-          felelősségteljes munkavégzésre való készség

-          stressztűrő képesség

-          határozott, ugyanakkor udvarias fellépés

-          erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

-          pályakezdők és munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk

-          foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

-          cafetéria

-          útiköltség térítés

Munkavégzés helye: Esztergom, Deák Ferenc utca 4.

Jelentkezni lehet az info@granparkolo.hu email címen, vagy személyesen a Gran Parkoló Kft. ügyfélszolgálatán.

Eladó vagy kiadó ingatlanok